Artykuły firmowe

Spotkania z Klientami w trudnym czasie pandemii wciąż możliwe

W artykule podkreślamy potrzebę osobistych spotkań z Klientami, które mimo obostrzeń związanych pandemią mieliśmy przyjemność prowadzić podczas 33. edycji Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2020. Tym razem gościliśmy Klientów w prestiżowej hali A, chwaląc się wynikami audytu certyfikującego renomowanej szwajcarskiej firmy SGS.

Wywiad z Mariuszem Maślanym

O gotowości do modernizacji infrastruktury na kolejne dziesięciolecia, dołączeniu do zielonej rewolucji, sieciach inteligentnych i nieustannym podnoszeniu poprzeczki mówi w najnowszym wywiadzie prasowym Prezes Elektrometal Energetyka SA Mariusz Maślany. Przeczytamy także o tym, od czego najlepiej rozpocząć współpracę w Klientem i w jaki sposób gwarantujemy innowacyjność naszych produktów.

Strategia sukcesu firmy EE SA

Prezes Mariusz Maślany nakreśla w wywiadzie najważniejsze zasady strategii firmy, takie jak długofalowa współpraca oparta na wiarygodnym i stabilnym partnerstwie czy otwartość na słuchanie potrzeb i niestandardowych wymagań Klienta. Przyczyny sukcesu Elektrometal Energetyka SA, które wymienia w rozmowie, to m.in. dostępność naszych fachowców, bezpośredni, osobisty kontakt i bogata oraz elastyczna oferta.

EE SA kompleksowy dostawca usług dla elektroenergetyki

W artykule znajdziemy obszerne zestawienie wybranych prestiżowych realizacji dla największych grup energetycznych w Polsce. Przeczytamy także o przewagach konkurencyjnych Elektrometal Energetyka SA takich jak elastyczność, doświadczenie oraz szybka i merytoryczna reakcja na potrzeby zgłaszane przez Klientów.

Bezpieczeństwo użytkowania, łatwość obsługi proponowanych rozwiązań i rozszerzony zakres badań to nasze priorytety

W obszernym wywiadzie Prezes ELEKTROMETAL ENERGETYKA SA Mariusz Maślany porusza m.in. takie tematy jak dążenie do zapewnienia najwyższej jakości produktów, liczne badania z zakresu R&D i przygotowywanie rozwiązań dedykowanych dla Klienta. Przeczytamy także o idei konstruowania urządzeń wyjątkowo przyjaznych i intuicyjnych w obsłudze FAST&SMART.