Kim jesteśmy

ELEKTROMETAL ENERGETYKA SA świadczy usługi z zakresu rozwiązań dla energetyki, które realizowane są przez zespół doświadczonych fachowców.

Nasz zespół to inżynierowie z olbrzymią wiedzą praktyczną, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży. Synergia ich kompetencji w połączeniu z otwartością na niestandardowe pomysły oraz stosowanie nowoczesnych praktyk gwarantujących najwyższą jakość obsługi służą harmonijnej, opartej na dialogu współpracy z Klientami i budowaniu ich zaufania poprzez natychmiastowe reagowanie na zgłaszane potrzeby.

Zakres naszej działalności to nie tylko produkcja nowoczesnych rozdzielnic SN, aparatury łączeniowej SN i cyfrowych terminali zabezpieczeniowych, ale również bogate usługi pozwalające maksymalizować operatywność i minimalizować koszty. Naszym Klientom oferujemy innowacyjną propozycję integrowania najlepszych, sprawdzonych rozwiązań dla  energetyki, które dostosowywane są do indywidualnych wymagań.

Nieustannie zwiększamy potencjał i ulepszamy ofertę. Dynamicznie rozwijamy się i śledzimy trendy branżowe.

W Elektrometal Energetyka SA regułą jest przejrzystość procedur i dokumentów, a priorytetem zaspokajanie oczekiwań Klientów, takich jak niezawodność, prostota obsługi, bezproblemowość i  intuicyjność naszych urządzeń. Wierzymy, że dobra energia w relacjach pomaga osiągnąć obu stronom dużo więcej, dlatego dbamy o pełne zaangażowanie naszego zespołu w  przebieg współpracy.

Naszą firmę budujemy z przeświadczeniem, że o jej sukcesie będą decydować zaufanie i satysfakcja Klientów. Dlatego jednym z najważniejszych elementów wyróżniających ELEKTROMETAL ENERGETYKA SA jest wysoka jakość oferowanych przez nas rozwiązań.

Posiadamy wdrożony Zintegrowany System Zarządzania, na który składają się: System Zarządza­nia Jakością wg ISO 9001, System Zarządzania Środowiskowego wg ISO 14001 oraz System Zarządzania Bez­pieczeństwem i Higieną Pracy wg ISO 45001. Wdrożone systemy są zgodne z najwyższymi standardami zarządzania i stanowią codzienną praktykę w naszej działalności, która ma na celu profesjonalną obsługę klientów oraz utrzymanie najwyższych standardów ochrony zdrowia i środowiska. Nasze produkty posiadają certyfikaty potwierdzające pełne badania przeprowadzone m.in. w laboratoriach Instytutu Energetyki i Instytutu Elektrotechniki w Warszawie.