Przetargi zakończone

03/08/2018

W związku z realizacją projektu „Budowa zintegrowanych systemów wspomagających i optymalizujących pracę oraz bezpieczeństwo rozdzielnicy SN w oparciu o automatykę sterowniczą i zabezpieczeniową” współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014 – 2020, zapraszamy do zapoznania się z rozstrzygnięciem w postępowaniu zakupowym pn.  „Płaskowniki miedziane”.

https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1124115


31/08/2018

W związku z realizacją projektu „Budowa zintegrowanych systemów wspomagających i optymalizujących pracę oraz bezpieczeństwo rozdzielnicy SN w oparciu o automatykę sterowniczą i zabezpieczeniową” współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014 – 2020, zapraszamy do zapoznania się z rozstrzygnięciem w postępowaniu zakupowym pn.  „Elementy elektroniczne zabezpieczeń”.

https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1124115

12/03/2020

W związku z realizacją projektu „Opracowanie i weryfikacja w warunkach rzeczywistych zaawansowanych rozwiązań i systemów bezpieczeństwa stacji wysokiego/średniego napięcia, wyposażonych w mechanizmy predykcyjne w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji informujemy o rozstrzygnięciu przetargu pn. “Pomieszczenie laboratoryjno – biurowe”. Złożona została jedna ważna oferta.

8/04/2020

W związku z realizacją projektu „Opracowanie i weryfikacja w warunkach rzeczywistych zaawansowanych rozwiązań i systemów bezpieczeństwa stacji wysokiego/średniego napięcia, wyposażonych w mechanizmy predykcyjne w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji informujemy o rozstrzygnięciu przetargu pn. “Wynajem mocy obliczeniowej w chmurze”. Złożona została jedna ważna oferta.

15/05/2020

W związku z realizacją projektu „Opracowanie i weryfikacja w warunkach rzeczywistych zaawansowanych rozwiązań i systemów bezpieczeństwa stacji wysokiego/średniego napięcia, wyposażonych w mechanizmy predykcyjne w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji informujemy o rozstrzygnięciu przetargu pn. “Udostępnienie laboratorium i środowiska testowego do wykonania badań w zakresie komunikacji zabezpieczeń w protokole IEC 61850”. Złożona została jedna ważna oferta.

29/05/2020

W związku z realizacją projektu „Opracowanie i weryfikacja w warunkach rzeczywistych zaawansowanych rozwiązań i systemów bezpieczeństwa stacji wysokiego/średniego napięcia, wyposażonych w mechanizmy predykcyjne w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji informujemy o rozstrzygnięciu przetargu pn. “Zakup licencji oprogramowania 2D”. Złożona została jedna ważna oferta.

2/06/2020

W związku z realizacją projektu „Opracowanie i weryfikacja w warunkach rzeczywistych zaawansowanych rozwiązań i systemów bezpieczeństwa stacji wysokiego/średniego napięcia, wyposażonych w mechanizmy predykcyjne w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji informujemy o rozstrzygnięciu przetargu pn. “Dostawa i uruchomienie sprzętu IT i oprogramowania”. Została złożona jedna ważna oferta.

9/07/2020

W związku z realizacją projektu „Opracowanie i weryfikacja w warunkach rzeczywistych zaawansowanych rozwiązań i systemów bezpieczeństwa stacji wysokiego/średniego napięcia, wyposażonych w mechanizmy predykcyjne w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji informujemy o rozstrzygnięciu przetargu pn. “Elektronika i inne podzespoły (zestaw nr 1)”. W zaproszeniach opublikowanych odpowiednio 25 czerwca 2020 roku, a następnie 2 lipca 2020, nie było ofert.

4/08/2020

W związku z realizacją projektu „Opracowanie i weryfikacja w warunkach rzeczywistych zaawansowanych rozwiązań i systemów bezpieczeństwa stacji wysokiego/średniego napięcia, wyposażonych w mechanizmy predykcyjne w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji informujemy o rozstrzygnięciu przetargu pn. “Stoły i fotele (stanowiska robocze do montażu urządzeń elektronicznych)”. W odpowiedzi na zaproszenie opublikowane 23 lipca 2020 roku, złożone zostały dwie ważne oferty. Zgodnie z kryteriami wyboru, Zamawiający wybrał ofertę tańszą.

11/08/2020

W związku z realizacją projektu „Opracowanie i weryfikacja w warunkach rzeczywistych zaawansowanych rozwiązań i systemów bezpieczeństwa stacji wysokiego/średniego napięcia, wyposażonych w mechanizmy predykcyjne w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji informujemy o rozstrzygnięciu przetargu pn. “Narzędzia (zestaw nr 1)”. W zaproszeniach opublikowanych odpowiednio 23 lipca 2020 roku, a następnie 3 sierpnia 2020, nie było ofert.

18/09/2020

W związku z realizacją projektu „Opracowanie i weryfikacja w warunkach rzeczywistych zaawansowanych rozwiązań i systemów bezpieczeństwa stacji wysokiego/średniego napięcia, wyposażonych w mechanizmy predykcyjne w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji”, informujemy o rozstrzygnięciu przetargu pn. “Tester zabezpieczeń” ogłoszonego dnia 10 września 2020 roku.

Zamawiający otrzymał 2 oferty, z czego 1 oferta spełniała komplet wymagań i 1 nie spełniała kompletu wymagań. Zamawiający zakwalifikował ofertę spełniającą komplet wymagań jako spełniającą warunki przetargu i jednocześnie odrzucił ofertę nie spełniającą kompletu wymagań jako ofertę nie spełniającą warunków przetargu.

W rezultacie, zgodnie z kryterium wyboru, Zamawiający wybrał ofertę najtańszą spośród ofert spełniających warunki przetargu.