Wręczenie Mazowieckiej Nagrody Jakości

Mazowiecka Nagroda Jakości to jeden z etapów dostosowania Systemu Zarządzania przez Jakość do wymogów Polskiej i Europejskiej Nagrody Jakości.

W XIII edycji konkursu Mazowieckiej Nagrody Jakości zostaliśmy laureatem w kategorii organizacji produkcyjnych. 19.02.2016 r. w siedzibie Elektrometal Energetyka SA odbyło się uroczyste wręczenie statuetki przez Panią Tamarę Borkowską – Dyrektor Departamentu Organizacji Urzędu Marszałkowskiego Woj. Mazowieckiego, Pana Marka Jatczaka – Sekretarz Komitetu Mazowieckiej Nagrody Jakości, Pana Tadeusza Glazera – Prezes Polskiego Stowarzyszenia Jakości Zarządzania POLISOLAB oraz Pana Janusza Leśniewskiego – Szefa Ekspertów Komitetu Mazowieckiej Nagrody Jakości, reprezentujących kapitułę konkursu.

Po wręczeniu nagrody goście obejrzeli rozwiązania, które oferujemy naszym klientom: rozdzielnicę e²ALPHA® wyposażoną w sterowniki polowe e²TANGO® i wyłączniki próżniowe e²BRAVO®. Zapoznali się także z innowacjami powstającymi w Elektrometal Energetyka SA, które skutkują zgłoszeniami patentowymi oraz zastrzeżeniem wzorów użytkowych.

Zdobylismy kolejne wyróznienie, które jest dla nas powodem do dumy. Jednocześnie rozpoczelismy drogę starań o najwyższą, Europejską Nagrodę Jakości.

Aktualności

Przedstawiamy poszerzony Zarząd

Początek roku to czas wyznaczania nowych perspektyw dla rozwoju biznesu. Z przyjemnością witamy Państwa zatem w rozszerzonym składzie Zarządu, który pokieruje firmą w celu...