Konferencja „Wykorzystanie sztucznej inteligencji w energetyce” organizowana przez PSBE oraz Elektrometal Energetyka SA

W odpowiedzi na zaproszenie Polskiego Stowarzyszenia Branży z przyjemnością gościliśmy w dniu 11.01.2024 r. członków zrzeszenia w ramach wspólnej konferencji poświęconej potencjałowi sztucznej inteligencji w branży energetycznej

Podczas wizyty w siedzibie Elektrometal Energetyka SA pokazaliśmy gościom organizację produkcji rozdzielnic SN e²ALPHA, zabezpieczeń nN, SN i WN e²TANGO, wyłączników SN e²BRAVO i systemu SCADA e²YANKEE, a także wirtualną rozdzielnicę e²ALPHA w aplikacji VR.

W panelu wykładowym odbyło się szkolenie dot. ostatnich zmian w prawie konkurencji organizowane przez firmę Deloitte. Następnie przedstawiliśmy uczestnikom konferencji wyniki prac rozwojowych dot. sztucznej inteligencji, w tym efekty badań zjawisk i uszkodzeń występujących w elementach systemu elektroenergetycznego przy wykorzystaniu algorytmów predykcyjnych opracowanych przez inżynierów Elektrometal Energetyka, omawiając ich zadziałanie również na przykładach doświadczeń eksploatacyjnych Klientów stosujących zabezpieczenia e²TANGO w swoich obiektach.

Serdecznie dziękujemy za liczne przybycie i zainteresowanie naszymi rozwiązaniami oraz zapraszamy do dalszej współpracy.

Aktualności

Przedstawiamy poszerzony Zarząd

Początek roku to czas wyznaczania nowych perspektyw dla rozwoju biznesu. Z przyjemnością witamy Państwa zatem w rozszerzonym składzie Zarządu, który pokieruje firmą w celu...