Trzeci finał Szlachetnej Paczki za nami!

Po raz kolejny zespół Elektrometal Energetyka SA postanowił wspomóc najbardziej potrzebujących w ramach ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka 2022. Ponownie zbiórka wśród pracowników przyniosła rekordowe wyniki – za ponad 14 tys. zł udało się pomóc dwóm rodzinom i wesprzeć dodatkowo innych podopiecznych w trudniej sytuacji życiowej, finansowej czy zdrowotnej.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia w Weekend Cudów przekazano m.in. wózek inwalidzki, pralkę, fotel rozkładany do leżanki, zestaw garnków, suszarkę, a także zapas żywności, chemii gospodarczej, kosmetyków czy zimowej odzieży czy pościeli – razem 27 paczek!

W punktach odbioru wolontariusze przyjęli nas chwilą rozmowy przy herbacie i ciastku i opowieściach o członkach rodzin, którym postanowiliśmy pomóc. Nie zabrakło również wspólnego zdjęcia!

Pracownikom Elektrometal Energetyka SA dziękujemy za hojność i otwarte serca, a komitetowi organizacyjnemu Szlachetnej Paczki za zaangażowanie i włożony wysiłek. Tegorocznej akcji ponownie towarzyszyła radość z obdarowywania!

Aktualności

Przedstawiamy poszerzony Zarząd

Początek roku to czas wyznaczania nowych perspektyw dla rozwoju biznesu. Z przyjemnością witamy Państwa zatem w rozszerzonym składzie Zarządu, który pokieruje firmą w celu...