Elektrometal Energetyka na Hannover Messe 2026
W dniach 20–24 kwietnia 2026 Elektrometal Energetyka weźmie udział w Hannover Messe – jednym z kluczowych wydarzeń dla sektora przemysłowego, energetycznego i technologicznego na...
W dniach 17-19.09.2019 Elektrometal Energetyka SA zaprezentuje swoje rozwiązania podczas targów ENERGETAB 2019.
Na tegorocznej ekspozycji będzie miała miejsce premiera serii Elektroenergetycznej Automatyki Zabezpieczeniowej e²TANGO-2000 dedykowanej dla pól WN.