Elektrometal Energetyka SA na targach KATOWICE 2015

W dniach 8-11.09.2015 Elektrometal Energetyka SA prezentuje swoje najnowsze rozwiązania podczas największych w Europie Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego KATOWICE 2015.

Podczas targów prezentujemy między innymi nowoczesną rozdzielnicę e²ALPHA, która w tym roku decyzją Wyższego Urzędu Górniczego uzyskała dopuszczenie do stosowania w podziemnych zakładach górniczych i tym samym stała się atrakcyjnym produktem dla energetyki kopalnianej. Poza tym na naszym stoisku mogą Państwo zapoznać się z naszym najnowszym produktem- sterownikiem polowym e²TANGO skonstruowanym zgodnie z ideą FAST&SMART, która w centrum zainteresowania stawia użytkownika, jego potrzeby, a przede wszystkim łatwość obsługi i wygodę użytkowania. Serdecznie zapraszamy na stoisko targowe nr 13C.

Aktualności

Trzeci finał Szlachetnej Paczki za nami!

Po raz kolejny zespół Elektrometal Energetyka SA postanowił wspomóc najbardziej potrzebujących w ramach ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka 2022. Ponownie zbiórka wśród pracowników przyniosła rekordowe...