Elektrometal Energetyka SA na targach HANNOWER MESSE 2016

W dniach 24-29.04.2016 Elektrometal Energetyka SA prezentuje swoje rozwiązania podczas międzynarodowych targów HANNOVER MESSE 2016.

To największe targi technologii przemysłowych w Europie i na świecie. Ich historia sięga 1947 roku, kiedy zostały powołane przez brytyjski rząd, celem pobudzenia rozwoju gospodarczego w powojennych Niemczech. Z powodzeniem odbywają się do dzisiaj ale już jako ogromne wydarzenie o znaczeniu międzynarodowym. Corocznie odwiedza je prawie 200 000 osób.W związku z prowadzonymi przez nas intensywnymi działaniami eksportowymi, w tym roku po raz pierwszy jesteśmy jednym z wystawców targów w Hannoverze. Prezentując nasze rozwiązania, w szczególności skupiamy się na nowoczesnym sterowniku polowym e²TANGO, przystosowanym do pracy w systemie inteligentnych sieci elektroenergetycznych SMART GRID.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na stoisku B79, Hala 13

Aktualności

Trzeci finał Szlachetnej Paczki za nami!

Po raz kolejny zespół Elektrometal Energetyka SA postanowił wspomóc najbardziej potrzebujących w ramach ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka 2022. Ponownie zbiórka wśród pracowników przyniosła rekordowe...