Diament Forbesa 2023 dla Elektrometal Energetyka SA

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Elektrometal Energetyka SA został dostrzeżony przez prestiżowy magazyn gospodarczy Forbes i trafił do rankingu najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w woj. mazowieckim, które osiągnęły najwyższy średni roczny wzrost wartości wśród przedsiębiorstw w przedziale poziomu przychodów 50-250 mln zł. Wyróżnieniem potwierdzającym miejsce na liście jest przyznanie “Diamentu Forbesa 2023”.

Na sukces Elektrometal Energetyka SA złożyły się świetne wyniki sprzedażowe, zysk netto oraz nakładów na inwestycje na przestrzeni ostatnich 3 lat rozliczeniowych zweryfikowane szwajcarską metodą wyceny wartości firm wywiadowni Dun & Bradstreet Sp. z o.o.

Szczególnie cieszy nas fakt, że w przypadku rankingu Forbesa nie trzeba ubiegać się o nagrodę – wysoki wzrost wartości przedsiębiorstwa, pozytywna historia płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych Elektrometal Energetyka SA zostały dostrzeżone na podstawie analizy ogólnodostępnych wyników finansowych przedsiębiorstwa. Tytuł „Diamentu Forbesa 2023″ jest dla nas potwierdzeniem pozycji w gronie najlepszych firm na polskim rynku za co składamy gratulacje dla całego Zespołu EE SA!

Aktualności

Przedstawiamy poszerzony Zarząd

Początek roku to czas wyznaczania nowych perspektyw dla rozwoju biznesu. Z przyjemnością witamy Państwa zatem w rozszerzonym składzie Zarządu, który pokieruje firmą w celu...