Złoty Medal ENERGETAB 2015 dla sterownika e²TANGO

Z ogromną radością i jeszcze większą satysfakcją chcielibyśmy poinformować, że sterownik polowy e²TANGO został uhonorowany Złotym Medalem Targów ENERGETAB 2015.


Od początku prac nad urządzeniem, wszystkim członkom zespołu przyświecała idea FAST&SMART, która w centrum zainteresowania stawia użytkownika, jego potrzeby a przede wszystkim przyjazność obsługi i wygodę użytkowania. Dzięki temu stworzyliśmy najbardziej przyjazny i intuicyjny w codziennej obsłudze sterownik zabezpieczeniowy e²TANGO. Niezawodne rozwiązanie przeznaczone do realizacji automatyk zabezpieczeniowych, sterowania, pomiaru, rejestracji i nadzoru pól rozdzielczych średniego napięcia, dostosowany do pracy w systemie inteligentnych sieci elektroenergetycznych SMART GRID.

Przyznana nagroda jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i powodem do dumy. Nagroda jest tym bardziej cenna, gdyż została przyznana przez grono autorytetów z naszej branży.

Aktualności

Przedstawiamy poszerzony Zarząd

Początek roku to czas wyznaczania nowych perspektyw dla rozwoju biznesu. Z przyjemnością witamy Państwa zatem w rozszerzonym składzie Zarządu, który pokieruje firmą w celu...