Zespół Zabezpieczeń WN e²TANGO-2000-ODL (Zabezpieczenie Odległościowe)

Zespół zabezpieczeń WN e²TANGO-2000®

Podstawowe cechy:
– przyjazność i intuicyjność obsługi
– uniwersalność zastosowania
– rozbudowane funkcje zabezpieczeniowe

Certyfikat zgodności nr 005/2019 wydany przez Instytut Energetyki w Warszawie.

Oprogramowanie inżynierskie e²TANGO-Studio do pobrania 1.7.2.5

Materiały dla projektantów w .dwg (schematy aplikacyjne)

Pobierz wersję pdf.

Certyfikat e²TANGO

Karta katalogowa e²TANGO-2000-ODL

Formularz zamawiania e²TANGO-2000-ODL

Dokumentacja Techniczno-Ruchowa

 

ZASTOSOWANIE

Poniżej przedstawiono schemat pól liniowych WN z naniesionymi miejscami zainstalowania automatyki zabezpieczeniowej typu e²TANGO-2000.

Przedstawiono kompleksowe rozwiązanie dla pola linii WN, które zawiera wszystkie elementy automatyki zabezpieczeniowej oparte na platformie e²TANGO. Sterownik polowy (STP) i zabezpieczenie odległościowe (ODL) zbudowano na bazie e²TANGO-2000.

ZALETY

Intuicyjne i czytelne w obsłudze zespoły zabezpieczeń WN e²TANGO-2000 wyposażone zostały w pełni konfigurowalny, przejrzysty ekran, rozbudowane funkcje konfiguracyjne, rejestracyjne i pomiarowe. Czytelność wskazań i sygnalizacji, prosty dostęp do dokumentacji i instrukcji, łatwość weryfikacji pracy logiki oraz graficzne weryfikowanie charakterystyk zabezpieczeń czy zdalny dostęp serwisowy zdecydowanie usprawniają codzienną pracę z urządzeniem. 

KONSTRUKCJA


Zabezpieczenia WN serii e²TANGO-2000 składa się z dwóch elementów, jakimi są: panel operatorski oraz jednostka centralna. Jednostka centralna jest wykonana w oparciu o karty rozszerzeń i występuje w trzech wersjach obudowy: J6 (6 kart), J10 (10 kart) i J14 (14 kart) - w zależności od złożoności układu polowego rozdzielni oraz potrzeb użytkownika. Panel operatorski e²TANGO-2000 posiada 7-calowy, kolorowy ekran, wysokiej rozdzielczości.

OPROGRAMOWANIE
Zespół zabezpieczeń WN e²TANGO-2000 współpracuje z oprogramowaniem inżynierskim e²TANGO-Studio, które dedykowane jest do obsługi urządzenia i służy jako narzędzie do jego konfiguracji. Odczyt mierzonych wartości, historii zdarzeń oraz potwierdzanie zdarzeń (kasowanie stanu zadziałania) możliwe są poprzez łącza komunikacyjne przez program e²TANGO-Studio.