Zaszczytny tytuł „Gazeli Biznesu 2020” dla Elektrometal Energetyka S.A.

2020 rok okazał się dla naszej firmy pod wieloma względami bardzo pomyślny. Między innymi po raz pierwszy w swojej historii trafiliśmy na listę „Gazel Biznesu” – najstarszego, najbardziej wiarygodnego i najpopularniejszego bezpłatnego rankingu małych i średnich firm w Polsce, organizowanego przez dziennik „Puls Biznesu”. To dla nas szczególne wyróżnienie, ponieważ dołączyliśmy do grona doskonale zarządzanych i najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w kraju.

Warto podkreślić metodę wyłaniania laureatów zestawienia. Organizator od lat bazuje na wyłącznie obiektywnych kryteriach, takich jak „skokowy” wzrost przychodów w ostatnich 3 latach, brak odnotowywanych strat i całkowita transparentność finansowa.

Obecność w 21. edycji rankingu oznacza dla nas ugruntowaną pozycję na rynku wśród znacznie większych konkurentów. Przede wszystkim jednak „Gazela Biznesu” potwierdza szybki rozwój, który osiągnęliśmy dzięki uznaniu i zaufaniu Klientów dla naszej marki, za co serdecznie dziękujemy.

Aktualności

Przedstawiamy poszerzony Zarząd

Początek roku to czas wyznaczania nowych perspektyw dla rozwoju biznesu. Z przyjemnością witamy Państwa zatem w rozszerzonym składzie Zarządu, który pokieruje firmą w celu...