Zapraszamy na nasze stoisko na Targach Pracy Politechniki Białostockiej 2022

Wszystkich studentów i absolwentów, nie tylko kierunków technicznych, zapraszamy na tegoroczną edycję Targów Pracy Politechniki Białostockiej. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą środę, 19 października, przy ul. Zwierzynieckiej 16 (budynek Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej). Naszych przedstawicieli znajdą Państwo przy stoisku z numerem 49. Zapraszamy w godzinach 10 – 17. Wejście jest bezpłatne.

Organizator wydarzenia to Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami Politechniki Białostockiej. W tym roku przyczynimy się do pobicia rekordu liczby wystawców, biorących udział w targach. Studenci i absolwenci zyskają możliwość porozmawiania z przedstawicielami blisko 70 firm. Wydarzenie zyskało patronat honorowy marszałka województwa podlaskiego. Patronat medialny objęła natomiast, między innymi, firma GoWork.pl — jeden z największych portali grupujących oferty pracy z Białegostoku, Warszawy oraz innych części kraju. 

Na nasze stoisko zapraszamy nie tylko studentów i absolwentów kierunków elektroenergetycznych, ale również osoby już podejmujące zatrudnienie w branży. Posiadamy aktualne oferty pracy kierowane także, między innymi, do programistów, pracowników działu logistycznego oraz procesów zakupowych. Studentów na pewno zainteresuje nasz program stażowy. 

Zaoferujemy Państwu ciekawe rozmowy o kondycji i przyszłości branży elektroenergetycznej oraz o aktualnych trendach i wymaganiach stawianych kandydatom. Każdy uczestnik targów będzie mógł, w mniej formalnej atmosferze, zapoznać się, między innymi, z warunkami zatrudnienia w naszej firmie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych podjęciem kariery w Warszawie. Do zobaczenia w Białymstoku! 

Aktualności

Przedstawiamy poszerzony Zarząd

Początek roku to czas wyznaczania nowych perspektyw dla rozwoju biznesu. Z przyjemnością witamy Państwa zatem w rozszerzonym składzie Zarządu, który pokieruje firmą w celu...