Witamy w nowej siedzibie Elektrometal Energetyka S.A.!

Nowoczesne biuro, magazyn i hala, dogodna lokalizacja i dwukrotnie większe możliwości produkcyjne czekają na naszych Klientów pod nowym adresem w Warszawie.

Jesteśmy świeżo po przeprowadzce do nowej, większej siedziby przy ul. Działkowej 67 w Warszawie. Teraz jeszcze łatwiej do nas trafić, ponieważ znajdujemy się w pobliżu węzła Opacz przy trasie S2 – https://goo.gl/maps/BT5FNEovnYCZxi4V9.

Dynamiczny rozwój i ciągły wzrost sprzedaży, które odnotowywaliśmy na przestrzeni ostatnich lat, postawiły nas przed koniecznością poszerzenia powierzchni produkcyjnej, magazynowej i biurowej. Nasze dotychczasowe możliwości realizacyjne w postaci 400 pól rozdzielczych SN e²ALPHA, 300 szt. wyłączników próżniowych SN e²BRAVO i ponad 2 tys. szt. terminali zabezpieczeniowych e²TANGO w skali roku wrosną niemal dwukrotnie. Dzięki temu będziemy w stanie odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na nasze urządzenia, stosowane w strategicznych obiektach elektroenergetycznych na rynku krajowym i zagranicznym.

Zapraszamy do spotkań w komfortowym, nowoczesnym biurze o najwyższym standardzie. Na zdjęciach już teraz możecie zobaczyć, jak nam się mieszka w nowej lokalizacji!

Aktualności

Przedstawiamy poszerzony Zarząd

Początek roku to czas wyznaczania nowych perspektyw dla rozwoju biznesu. Z przyjemnością witamy Państwa zatem w rozszerzonym składzie Zarządu, który pokieruje firmą w celu...