Transfer innowacji z sektora nauki do biznesu Elektrometal Energetyka SA

W Elektrometal Energetyka SA transfer wiedzy i technologii w kontekście budowy i rozwoju naszej oferty ma szczególne znaczenie.

Od początku naszej działalności angażujemy się we współpracę z uczelniami i placówkami naukowo-badawczymi wspólnie realizując zaawansowane projekty rozwojowe. Dzięki nim możliwe jest zastosowanie wyników badań w praktyce i wdrożenie zaawansowanych rozwiązań zwiększających konkurencyjność naszych produktów i usług. Łączymy nasze pomysły z innowacjami powstającymi na polskich uczelniach. Przykładem praktycznego wykorzystania potencjału naukowo-badawczego jest ścisła współpraca Działu R&D naszej firmy miedzy innymi z Wydziałem Elektrycznym Politechniki Białostockiej podczas prac wdrożeniowych dotyczących rodziny sterowników polowych e2TANGO.O współpracy i jej efektach można przeczytać tutaj.

Aktualności

Jesteśmy na targach Energetab 2022!

Pierwszy dzień 35. Międzynarodowych Targów Energetycznych w Bielsku-Białej Energetab 2022 dla Elektrometal Energetyka SA mija w atmosferze miłych spotkań i rzeczowych dyskusji. Prezentowane na...