Transfer innowacji z sektora nauki do biznesu Elektrometal Energetyka SA

W Elektrometal Energetyka SA transfer wiedzy i technologii w kontekście budowy i rozwoju naszej oferty ma szczególne znaczenie.

Od początku naszej działalności angażujemy się we współpracę z uczelniami i placówkami naukowo-badawczymi wspólnie realizując zaawansowane projekty rozwojowe. Dzięki nim możliwe jest zastosowanie wyników badań w praktyce i wdrożenie zaawansowanych rozwiązań zwiększających konkurencyjność naszych produktów i usług. Łączymy nasze pomysły z innowacjami powstającymi na polskich uczelniach. Przykładem praktycznego wykorzystania potencjału naukowo-badawczego jest ścisła współpraca Działu R&D naszej firmy miedzy innymi z Wydziałem Elektrycznym Politechniki Białostockiej podczas prac wdrożeniowych dotyczących rodziny sterowników polowych e2TANGO.O współpracy i jej efektach można przeczytać tutaj.

Aktualności

Trzeci finał Szlachetnej Paczki za nami!

Po raz kolejny zespół Elektrometal Energetyka SA postanowił wspomóc najbardziej potrzebujących w ramach ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka 2022. Ponownie zbiórka wśród pracowników przyniosła rekordowe...