Reprezentacja Elektrometal Energetyka SA z pucharem na Mistrzostwach Narciarstwa Energetyków!

Jak co roku nie mogło zabraknąć naszych sportowców na XXIII Mistrzostwach Polski Energetyków w Narciarstwie Alpejskim, podczas których dumnie reprezentowała nas drużyna w składzie: Mariusz Maślany, Adam Gawłowski, Arkadiusz Stępski, Łukasz Słowikowski i Mateusz Kolk. Zawodnicy EE SA zajęli wysokie VI miejsce, tym samym pokonując kilkudziesięciu energetyków z całej Polski. Duch rywalizacji i gry zespołowej żyje w Elektrometal Energetyka również poza sferą biznesową. Serdecznie gratulujemy wyniku!

Nasi mistrzowie przywieźli ze Szczyrku srebrny puchar, który od razu dołączył do pozostałych statuetek na firmowej wystawie nagród zdobytych na targach, w zawodach i rankingach od początku istnienia firmy. Zapraszam do fotogalerii, gdzie prezentujemy wszystkie trofea Elektrometal Energetyka SA.

Aktualności

Trzeci finał Szlachetnej Paczki za nami!

Po raz kolejny zespół Elektrometal Energetyka SA postanowił wspomóc najbardziej potrzebujących w ramach ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka 2022. Ponownie zbiórka wśród pracowników przyniosła rekordowe...