Realizacje Elektrometal Energetyka SA

Początek roku 2015 przyniósł nam ciekawe projekty i realizacje. W styczniu, dla nowobudowanej linii tramwajowej Siedlce – Pomorska Kolej Metropolitalna (PKP) w Gdańsku, dostarczyliśmy 9-polową rozdzielnicę 15kV typy e²ALPHA.

W lutym zaś nawiązaliśmy współpracę z odbiorcami sektora wytwarzania energii i podpisaliśmy kontrakt z PGNiG TERMIKA SA na Wykonanie remontu rozdzielni 110, 15 i 6kV, transformatorów GN 6kV, sieci kablowych oraz urządzeń elektrycznych gospodarek pomocniczych w Elektrociepłowni Siekierki o wartości prawie 1,5mln zł. Nasza firma podpisała również kontrakt o wartości niemal 8mln zł z EDF Polska SA, w zakresie którego zmodernizowane zostaną rozdzielnie SN potrzeb własnych bloku energetycznego Elektrociepłowni Gdańskiej oraz rozdzielnie potrzeb własnych Elektrociepłowni. Zadanie obejmuje m.in. dostawę i uruchomienie nowych rozdzielnic SN typu e2ALPHA w łącznej ilości 54-pól.

Aktualności

Przedstawiamy poszerzony Zarząd

Początek roku to czas wyznaczania nowych perspektyw dla rozwoju biznesu. Z przyjemnością witamy Państwa zatem w rozszerzonym składzie Zarządu, który pokieruje firmą w celu...