Elektrometal Energetyka na Hannover Messe 2026
W dniach 20–24 kwietnia 2026 Elektrometal Energetyka weźmie udział w Hannover Messe – jednym z kluczowych wydarzeń dla sektora przemysłowego, energetycznego i technologicznego na...
Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie ekspozycji ELEKTROMETAL ENERGETYKA SA podczas targów ENERGETAB 2019 . Nasze stoisko oraz zaprezentowane rozwiązania cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Odwiedziło nas wielu stałych jak również potencjalnych klientów, którym mieliśmy możliwość przedstawić najnowsze urządzenia z serii Elektroenergetycznej Automatyki Zabezpieczeniowej e²TANGO-2000 dedykowanej dla pól WN. Już teraz zapraszamy do współpracy, a także do kontaktu z nami podczas kolejnych targów ENERGETAB 2020.