Podziękowania ENERGETAB 2015

Szanowni Państwo,
Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie stoiska ELEKTROMETAL ENERGETYKA SA podczas największych w Polsce targów branży energetycznej ENERGETAB 2015.

W targach wzięło udział ponad 730 wystawców z 17 krajów Europy i Azji. Wśród wystawców znalazły się zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też krajowi dostawcy najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.
W trakcie targów, pod hasłem ‘Przyjazne systemy zabezpieczeń’, zaprezentowaliśmy naszą ofertę a w szczególności tegoroczną nowość – rodzinę sterowników polowych e²TANGO uznaną za najlepszy produkt i uhonorowany Złotym Medalem Targów.
Celem konkursu jest promowanie najbardziej wyróżniających się produktów znajdujących zastosowanie w energetyce. Wyróżnienia są przyznawane produktom dojrzałym technicznie, co ma potwierdzenie opiniami technicznymi (certyfikatami) niezależnych instytucji badawczych i certyfikujących. Decyzję o przyznaniu wyróżnienia podejmuje Komisja Konkursowa, którą tworzą eksperci desygnowani przez: Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej, Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A., PGE Energia Odnawialna S.A., Izbę Gospodarczą Energetyki i Ochrony Środowiska, Polską Izbę Gospodarczą Elektrotechniki, Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne i Oddział Bielsko – Bialski SEP.
Rodzina sterowników polowych e²TANGO oceniana była pod kątem:
poziomu nowoczesności pod względem konstrukcyjnym i technologicznym, w tym także brano pod uwagę uzyskane zastrzeżenia patentowe, znaki jakości, atesty, certyfikaty,
parametrów technicznych,
walorów użytkowych takich jak: jakość, niezawodność, wymagania eksploatacyjne, spełnianie wymagań ochrony środowiska, efektywność energetyczna, ergonomiczność, bezpieczeństwo użytkowania, wzornictwo,
poziomu technologii produkcji i stosowania systemów zarządzania jakością i środowiskiem,
obecności na rynku i opinii użytkowników.
Jesteśmy dumni z otrzymanej nagrody i z zainteresowania, jakie wzbudziły zaprezentowane rozwiązania wśród odwiedzających. To ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że idea, którą przyjęliśmy jest właściwą odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. Stworzony przez nas najbardziej przyjazny i intuicyjny w codziennej obsłudze sterownik zabezpieczeniowy e²TANGO to niezawodne rozwiązanie przeznaczone do realizacji automatyk zabezpieczeniowych, sterowania, pomiaru, rejestracji i nadzoru pól rozdzielczych średniego napięcia, dostosowane do pracy w systemie inteligentnych sieci elektroenergetycznych SMART GRID.
Już teraz zapraszamy do odwiedzenia nas podczas kolejnych Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2016.
Z poważaniem,Mariusz MaślanyPrezes Elektrometal Energetyka SA

Aktualności

Przedstawiamy poszerzony Zarząd

Początek roku to czas wyznaczania nowych perspektyw dla rozwoju biznesu. Z przyjemnością witamy Państwa zatem w rozszerzonym składzie Zarządu, który pokieruje firmą w celu...