Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka prywatności.
Zgadzam się

Rozdzielnice SN e²ALPHA, sterowniki polowe e²TANGO, wyłączniki próżniowe e²BRAVO w KGHM POLSKA MIEDŹ SA

Nasze urządzenia zostały obdarzone zaufaniem również przez Kombinat Górniczo-Hutniczy Miedzi (KGHM). Rozdzielnice, wyłączniki i sterowniki polowe, stosowane są niemal we wszystkich oddziałach i spółkach grupy KGHM (Zakłady Górnicze - Oddziały Rudna, Lubin; Zakłady Wzbogacania Rud - Oddziały Lubin, Polkowice; Huta Miedzi Legnica, Energetyka Sp. z o.o.).
W ostatnim roku dostarczyliśmy 5 rozdzielnic SN typu e²ALPHA, z których:
•    Trzy rozdzielnice zasilają maszyny wyciągowe w kopalniach miedzi.
•    Jedna rozdzielnica zlokalizowana w budynku Hali Młynowni i Flotacji Zakładów Wzbogacania Rud, zasila instalacje młynów kulowych, pomp wody i transformatorów.
•    Jedna rozdzielnica z dopuszczeniem Wyższego Urzędu Górniczego (WUG), zainstalowana jest ponad 1km pod ziemią, zasilając m.in. wentylatory, przenośniki czy transformatory.
Jest to rozwiązanie dedykowane do pracy w podziemiach kopalń górnictwa węgla kamiennego i miedzi. Specjalnie wykonana konstrukcja oraz podzespoły pozwalają na optymalną pracę w wysokiej temperaturze i wilgotności, a także obecności szkodliwych związków w atmosferze. Rozwiązania zastosowane w systemie należą do najnowocześniejszych na świecie, integrują pracę całego systemu oraz przekazują wszystkie dane na drodze cyfrowej do sterowników, które na podstawie odpowiednich algorytmów oprogramowania nadzorują pracę i reagują w chwilach, gdy zespół monitorujący stan systemu wykrywa zagrożenia dla jego pracy.

Wyłączniki e²BRAVO i sterowniki polowe e²TANGO stosowane są również w rozdzielniach SN Huty Miedz i oraz spółek zależnych KGHM-u, m.in. największej spółki (Energetyka Sp. z o.o.), produkującej i dystrybuującej ciepło, energię elektryczną i wodę w rejonie Zagłębia Miedziowego.

Rozdzielnice SN e²ALPHA, sterowniki polowe e²TANGO, wyłączniki próżniowe e²BRAVO w KGHM POLSKA MIEDŹ SA

REGON: 146888618, NIP: 951-23-72-169 KRS 0000479639, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Kapitał zakładowy 1.700.000,00 zł wpłacony w całości

ELEKTROMETAL ENERGETYKA SA
ul. Mazura 18A, 02-830 Warszawa