Kolejny rok z rekordowymi wynikami sprzedaży zabezpieczeń WN i SN e²TANGO produkcji Elektrometal Energetyka SA!

Za nami trudny czas niestabilnej sytuacji gospodarczej i zagrożeń związanych z łańcuchami dostaw, a jednocześnie kolejny rok, w którym odnotowaliśmy najlepsze wyniki sprzedaży elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej WN i SN w Polsce oraz w całej historii Spółki.

Tyko w 2022 r. Elektrometal Energetyka SA dostarczył do obiektów we wszystkich sektorach energetyki 3868 sztuk zabezpieczeń e²TANGO. Tym samym pobił zeszłoroczny rekord, wyposażając Klientów w 27% więcej urządzeń EAZ niż w roku poprzednim i utrzymał sprzedaż rozdzielnic SN e²ALPHA oraz wyłączników SN e²BRAVO na poziomie pół tysiąca sztuk rocznie.

To wszystko zasługa zaufania Klientów do jakości naszych urządzeń. Serdecznie dziękujemy za ostatni rok (oraz wszystkie poprzednie) i zapraszamy do dalszej współpracy z gwarancją najlepszej obsługi i nieustannego poszerzania naszych możliwości realizacyjnych!

Aktualności

Przedstawiamy poszerzony Zarząd

Początek roku to czas wyznaczania nowych perspektyw dla rozwoju biznesu. Z przyjemnością witamy Państwa zatem w rozszerzonym składzie Zarządu, który pokieruje firmą w celu...