Elektrometal Energetyka zaprezentował rozwiązania dla Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) na Konferencji kieleckiego oddziału SEP w Cedzynie

Jesień to tradycyjnie czas aktywnego uczestnictwa Elektrometal Energetyka w kluczowych konferencjach, seminariach i sympozjach branżowych dla sektora energetyki. W tym roku nie mogło nas zabraknąć m.in. na XXVII Regionalnej Konferencji Naukowo-Technicznej Stowarzyszenia Elektryków Polskich – oddział Kielce, która odbyła się w dniach 14-15 października 2021 r. w Cedzynie.

W trakcie konferencji mieliśmy okazję wygłosić referat dla grona ponad setki uczestników pt. „Innowacyjne rozwiązania automatyki zabezpieczeniowej wysokich i średnich napięć na przykładzie e²TANGO” i zapoznać w ten sposób słuchaczy m.in. z nagrodzonym na tegorocznych targach ENERGETAB 2021 „Zintegrowanym systemem zabezpieczeń i sterowania e²TANGO dedykowanym dla Odnawialnych Źródeł Energii (OZE)”. Dużym zainteresowaniem cieszyło się także nasze stoisko, na którym zaprezentowaliśmy zabezpieczenia z serii e²TANGO oraz system miniSCADA dedykowane dla farm fotowoltaicznych i wiatrowych.

Rozwiązania Elektrometal Energetyka dla Odnawialnych Źródeł Energii od lat wybierane są przez naszych Klientów i z powodzeniem stosowane w setkach obiektów w całej Polsce, od  mikroinstalacji prosumenckich, poprzez instalacji do 1MW, a na stacjach wyprowadzenia mocy GPO WN/SN kończąc.

Aktualności

Przedstawiamy poszerzony Zarząd

Początek roku to czas wyznaczania nowych perspektyw dla rozwoju biznesu. Z przyjemnością witamy Państwa zatem w rozszerzonym składzie Zarządu, który pokieruje firmą w celu...