Elektrometal Energetyka SA na sportowo

W dniach 7-8 maja br. reprezentacja Elektrometal Energetyka SA po raz pierwszy wzięła udział w sztafecie maratońskiej Ekiden.

Zachęceni żywiołem rywalizacji zespołowej, podjęliśmy wyzwanie startu w XII edycji sztafety odbywającej się w Parku Szczęśliwickim. Maratoński dystans, 42,195 km, podzielony był na 6 odcinków o różnej długości tras. Barwy Elektrometal Energetyka były godnie reprezentowane przez drużynę, w której skład weszli:  Mariusz Maślany, Adam Gawłowski, Roman Soliński, Tomasz Klonowski, Pavel Polcar oraz Wojciech Stępniak. Z wynikiem 3:24:17 zajęliśmy 213 miejsce na 859 drużyn. To świetny wynik! Naszym biegaczom gratulujemy życiówek. Drużyna reprezentantów wspierana była przez grono kibiców, w tym zagrzewający do walki zespół naszej firmy. Całemu wydarzeniu towarzyszyła piękna pogoda oraz przyjazna atmosfera. To wszystko złożyło się na udany debiut,  silnie motywując nas do udziału w przyszłych eventach biegowych.

Aktualności

Przedstawiamy poszerzony Zarząd

Początek roku to czas wyznaczania nowych perspektyw dla rozwoju biznesu. Z przyjemnością witamy Państwa zatem w rozszerzonym składzie Zarządu, który pokieruje firmą w celu...