Elektrometal Energetyka SA na Dniu Otwartym Instytutu Elektroenergetyki Politechniki Warszawskiej

Wielu naszych pracowników rozpoczyna karierę w Elektrometal Energetyka SA jeszcze w trakcie studiów. Nie mogło nas zatem zabraknąć na Dniu Otwartym Instytutu Elekroenergetyki Politechniki Warszawskiej 20. Maja 2022.

Jak na wielu innych uczelniach wyższych w Polsce, także na Politechnice Warszawskiej już od pierwszych lat studiów studenci mają szansę uczyć się na urządzeniach naszej produkcji udostępnionych na stanowisku dydaktycznym. To również tutaj powstała wirtualna rozdzielnica e²ALPHA.

Stoisko Elektrometal Energetyka SA odwiedziło wielu studentów i kandydatów na studia, którym przedstawiliśmy szeroką ofertę praktyk i staży w działach inżynierskich oraz możliwość odbycia licznych szkoleń podnoszących kompetencje i dofinansowanie do studiów. Starsi koledzy, którzy dzisiaj są już doświadczonymi specjalistami i kierownikami, opowiedzieli zainteresowanym o swojej codziennej pracy i osiągnięciach.

Mamy nadzieję, że wielu z nich wkrótce do nas dołączy! Zapraszamy do Elektrometal Energetyka SA!

Aktualności

Przedstawiamy poszerzony Zarząd

Początek roku to czas wyznaczania nowych perspektyw dla rozwoju biznesu. Z przyjemnością witamy Państwa zatem w rozszerzonym składzie Zarządu, który pokieruje firmą w celu...