Elektrometal Energetyka SA laureatem Mazowieckiej Nagrody Jakości

Najwyższe wyróżnienie czyli tytuł Laureata w kategorii organizacji produkcyjnych XIII edycji Mazowieckiej Nagrody Jakości został przyznany Elektrometal Energetyka SA.

Mazowiecka Nagroda Jakości jest objęta patronatem przez Wojewodę Mazowieckiego i Marszałka Województwa Mazowieckiego i przyznawana firmom, które w praktyce stosują filozofię Zarządzania przez Jakość. To obiektywny miernik praktycznego wdrażania filozofii Zarządzania przez Jakość. Adresowana jest do przedsiębiorstw, organizacji i instytucji z terenu województwa, bez względu na ich charakter i wielkość. Dlatego uzyskanie tej nagrody jest dla nas niezwykle cennym wyróżnieniem i potwierdzeniem bardzo wysokiej jakości oferowanych przez nas rozwiązań.To właśnie wysoka jakość oferowanych rozwiązań jest jednym z najważniejszych elementów wyróżniających Elektrometal Energetyka SA na rynku. W jej zapewnieniu wspomaga nas wdrożony Zintegrowany System Zarządzania, na który składają się: System Zarządzania Jakością wg ISO 9001, System Zarządzania Środowiskowego wg ISO 14001, System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy wg OHSAS 18001. Wdrożone systemy są zgodne z najwyższymi standardami i stanowią codzienną praktykę w naszej działalności, która ma na celu profesjonalną obsługę klientów oraz utrzymanie najwyższych standardów ochrony zdrowia i środowiska.
Dodatkowo, nasze produkty posiadają certyfikaty potwierdzające pełne badania typu przeprowadzone w laboratoriach Instytutu Energetyki i Instytutu Elektrotechniki w Warszawie.
Mazowiecka Nagroda JakościCertyfikat Zintegrowanego Systemu ZarządzaniaCertyfikat Zgodności dla rozdzielnicy średniego napięcia e²ALPHACertyfikat Zgodności dla wyłącznika próżniowego e²BRAVOCertyfikat Zgodności dla rodziny zabezpieczeń e²TANGO

Aktualności

Przedstawiamy poszerzony Zarząd

Początek roku to czas wyznaczania nowych perspektyw dla rozwoju biznesu. Z przyjemnością witamy Państwa zatem w rozszerzonym składzie Zarządu, który pokieruje firmą w celu...