Elektrometal Energetyka na Kongresie Energetyki Słonecznej

W dniach 8-9. września Elektrometal Energetyka uczestniczył jako wystawca na jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych z sektora OZE, czyli Kongresie Energetyki Słonecznej, organizowanym corocznie przez Stowarzyszenie Fotowoltaiki w Józefowie. Wydarzenie zgromadziło w tym roku ponad 350 uczestników z polskiego i międzynarodowego sektora fotowoltaiki, tworząc doskonała okazję do debaty o potencjale energii odnawialnej w Polsce oraz do wymiany informacji i poszerzania sieci kontaktów w branży.

Elektrometal Energetyka jako lider sprzedaży wśród polskich producentów EAZ oraz producent i dostawca zabezpieczeń e2TANGO WN, SN, nN, rozdzielnic SN oraz automatyki zabezpieczeniowej systemów SCADA dla farm fotowoltaicznych i wiatrowych zaprezentował swoje doświadczenie i jakość urządzeń eksploatowanych w ponad 700 obiektach OZE, pragnąć niezmiennie przyczyniać się do transformacji energetycznej w Polsce.

Aktualności

Przedstawiamy poszerzony Zarząd

Początek roku to czas wyznaczania nowych perspektyw dla rozwoju biznesu. Z przyjemnością witamy Państwa zatem w rozszerzonym składzie Zarządu, który pokieruje firmą w celu...