EE SA dwukrotnie nagrodzony na targach Energetab 2021!

Tegoroczna edycja Energetabu przebiega dla EE SA wyjątkowo pomyślnie. Już na początku imprezy zostaliśmy uhonorowani aż dwiema nagrodami!

Za zgłoszony do konkursu targowego produkt pt. “Zintegrowany system zabezpieczeń i sterowania e²TANGO dedykowany dla Odnawialnych Źródeł Energii (OZE)” otrzymaliśmy z rąk Komisji konkursowej 34. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich Statuetkę Polskiego Stowarzyszenia Branży Elektroenergetycznej. Tym samym Elektrometal Energetyka został laureatem targów Energetab już po raz czwarty!

Spotkania z Klientami na stoisku były też okazją do serdecznych podziękowań za całokształt współpracy z odchodzącym na emeryturę Prezesem firmy Irel, Ireneusz Wingrowiczem. Wyrazem wdzięczności i uznania za wieloletnie bliskie i bardzo udane relacje z EE SA była wręczona Prezesowi EE SA, Mariuszowi Maślanemu, statuetka “Za wspólną realizację Podstacji Chmielewskiego w Szczecinie”. Osobiste wyróżnienie od przyjaciół firmy dostarczyło niecodziennych i wzruszających chwil, które wyraźnie podkreśliły, że dla Elektrometal Energetyka wspólne działania z Klientami to dużo więcej niż relacje czysto biznesowe.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii oraz filmu, uwieczniających uroczyste wręczanie nagród.

Aktualności

Trzeci finał Szlachetnej Paczki za nami!

Po raz kolejny zespół Elektrometal Energetyka SA postanowił wspomóc najbardziej potrzebujących w ramach ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka 2022. Ponownie zbiórka wśród pracowników przyniosła rekordowe...